HR toborzási koordinátor

Közzétéve

Budapest, 4. kerület

Szakmai karrier és gyakornoki program

HR, munkaügy

Dolgozz csapatunkban!

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

betanítás biztosítva

azonnali kezdéssel

angol nyelvtudást igénylő

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2300 Ft/óra
Csatlakozz a Work Force Kft. budapesti csapatához! A Work Force 2003 óta foglalkozik munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel! A 20 éves szakmai tapasztalatnak, az országos lefedettségnek és az egyedi HR- és szervezési megoldásoknak köszönhetően, folyamatosan és rövid határidővel biztosít partnerei számára munkaerőt. Segítsd a budapesti csapat munkáját gyakornokként, hosszú távon!

Részletes leírás

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Toborzás és a hozzá tartozó adminisztráció;
  • Projektvezetők munkájának támogatása;
  • Szerződések előkészítése;
  • Kölcsönzött munkavállalók ki és beléptetése és adminisztrálása ukrán, magyar, angol nyelven;
  • Kölcsönzötti állomány kezelése, koordinálása ukrán, magyar, angol nyelven;

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Hosszú távon számíthatunk a munkádra,
  • Heti minimum 20 órában tudd vállalni a munkát;
  • Társalgási szinten beszélsz ukránul és angolul;
  • Precíz és pontos munkavégzés jellemez;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Előny, ha rendelkezel jogosítvánnyal;

Amit kínálunk:
  • Kezdó órabér: br. 2300 Ft; (betanulást követően lehetőség van órabér emelésre)
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Összetartó csapat, modern irodai környezet;
  • Céges telefont és laptopot biztosítunk számodra;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: HR