Front end programozó

Közzétéve

Budapest, HOME OFFICE

Szakmai karrier és gyakornoki program

IT, műszaki

HO lehetőség

gyakorlati hely

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2500 Ft/óra
Webfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk csapatába keresünk egy olyan gyakornok kollegát, aki tudásával tudja erősíteni a csapatot. Emellett releváns szakmai tapasztalatot is tudsz szerezni!

Részletes leírás

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Webes fejlesztés JavaScript technológiával;
  • Webdesign megalkotása;

Téged keresünk, ha
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Heti 20 órát tudsz vállalni (ez a maximum óraszám);
  • Rendelkezel JavaScript ismeretekkel;

Amit kínálunk:
  • Órabér: br. 2500 Ft;
  • Szakmai tapasztalat;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Teljes Home Office munkavégzés;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: webdesign