Toborzási és back office gyakornok

Közzétéve

Budapest, Budapest IV.

HR, munkaügy

Dolgozz csapatunkban!

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

betanítás biztosítva

azonnali kezdéssel

adminisztráció

18 év felett

Rövid leírás

Br. 1875 Ft/óra

Csatlakozz cégcsoportunk gyakornoki csapatához! Toborzó és back office gyakornoki pozícióba várjuk jelentkezésed!

Részletes leírás

Feladatok

A toborzói és a back office csapat mindennapi munkájának a támogatása.
-jelentkező diákok tájékoztatása a megadott pozícióval kapcsolatban;
-szellemi pozíciók esetén az első körös interjúk megtartása;
-Social Media felületek kezelése, hirdetések posztolása;
-az iskolaszövetkezethez regisztráló diákok előregisztrációjának ellenőrzése, szerződések kiküldése, diákok beléptetése/kiléptetése
-dokumentumok rendszerben való iktatása;
-napi postázási feladatok ellátása;
-e-mailes kapcsolattartás a diákokkal, társosztályokkal;

Elvárások

-nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony;
-folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
-magabiztos kommunikációs készséggel rendelkezel;
-Microsoft Office csomag programjait felhasználói szinten használod;
-társalgási szinten beszélsz angolul;
-hétfőtől szerdáig fixen tudsz munkát vállalni 9/10-17:30-ig

Amit kínálunk

-Szakmai gyakorlat leigazolása;
-Összetartó csapat;
-Hosszú távú karrier lehetőség, tanulmányaid befejeztével akár főállású lehetőség;
-Órabér: br. 1875 Ft;
-Kutyabarát munkahely;
-Csapatépítő tréningek;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz kiséretében  a csernyi.ferencz.melinda@job-force.hu email címre.