Promóter

Közzétéve

Budapest, 4. kerület

Rendezvény szervezés, kisegítés

Promóció, Host/Hostess

Alkalmi

nem kell tapasztalat

hozd barátaidat is

angol nyelvtudást igénylő

alkalmi

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra
Informatikai biztonságtechnikával foglalkozó Parnerünk csapatába keressük azon elhivatott diákokat, akik szeretnének részt venni a szeptemberben megrendezésre kerülő szakmai napjukon, és munkájukkal segíteni a rendezvény sikerességét! Várjuk jelentkezésed, amennyiben alkalmi munkát keresel, promóter pozícióban!

Részletes leírás

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Ajándékok kiosztása az érkező vendégek részére;
  • Előadásokon való segédkezés, koordinálás;
  • A kihelyezett standoknál fordítási feladatok elvégzése a beszállítók és a vendégek között (magyar - angol);
  • Segítségnyújtás/tájékoztatásnyújtás az érdeklődők részére;
  • A rendezvényen előforduló egyéb kisegítői feladatok ellátása;
 A munkalehetőség alkalmi, 1 napos, szeptember 19-én!

  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Ráérsz szeptember 19-én, 8:30 - 17:00 között, és tudod a teljes napot vállalni;
  • Nem okoz gondot számodra az angol nyelv használata;
  • Talpraesett, megbízható és mosolygós vagy;
  • Nyitott vagy az emberek felé;
  • Kíváló kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Előny, ha érdeklődsz az informatika iránt, technológiai beállítottságú vagy, a cég profiljára való tekintettel;

Ruházat

  • Lányoknak fehér ing/fekete szoknya, fekete elegáns cipő
  • Fiúknak fehér ing/fekete nadrág, fekete elegáns cipő

Amit kínálunk:
  • Órabér: br. 2000 Ft; (25 év alatt ez a nettó)
  • Alkalmi, rugalmas munkalehetőség;
  • Részt vehetsz egy szuper szakmai napon, ahol sok mindent tanulhatsz is;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: promóter