Agrár üzletági banki gyakornok

Közzétéve

Békés, Gyomaendrőd

Szakmai karrier és gyakornoki program

Gazdasági, pénzügyi

rugalmas beosztás

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

betanítás biztosítva

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra
Légy részese az MBH START Gyakornoki Programjának, ahol munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva. Magyar Bankholding gyomaendrődi csapatának keressük legújabb tagját, Agrár üzletági banki gyakornoki pozícióban!

Részletes leírás

Az alábbi feladataid lesznek:

  • lekérdezések (NAV VH, opten, tulajdoni lap, cégkivonat… stb)
  • bejövő, kimenő levelek kezelése
  • elektronikus levelezések
  • szerződések előkészítése
  • irattározás, selejtezés
  • átadás-átvételek koordinálása, dokumentálása
  • referensek napi munkájának adminisztratív segítése

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot keresel;
  • Heti minimum 25 - 32 órát tudsz dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Erős kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Dinamikus csapatjátékosság és szabálykövető hozzáállás jellemez;
  • A Microsoft Office csomag programjait felhasználói szinten használod;

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati környezetben szeretnél valódi tapasztalatot szerezni;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Összetartó csapat;
  • Hosszútávú karrier lehetőség, tanulmányaid befejeztével akár főállású lehetőség;
  • Órabér: br. 2000 Ft;
  • Biztosított képzések, szakmai vagy informális programok, tehetséggondozás;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: Gyomaendrőd