Junior mérnök

Közzétéve

Hajdú-Bihar, Debrecen, Déli Iparpark

Szakmai karrier és gyakornoki program

IT, műszaki

tapasztalatot igénylő

hosszú távú

gyakorlati hely

angol nyelvtudást igénylő

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra
Készülék, - és alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk debreceni csapatába keressük azt a diák kollegát, aki szeretne részt venni a jó ötletek laboratóriumában egy nagyszerű csapattal együtt, Junior mérnök pozícióban!

Részletes leírás

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Gyártástámogatás;
  • A gyártás során fellépő esetleges egyszerűbb hibák elhárítása;
  • Kapcsolattartás a mérnök kollegákkal;
  • Napi jelentések/összefoglalók készítése a gyártás során történt eseményekről;

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Mechatronikai mérnöki tanulmányokat folytatsz (előny ha, végzős vagy/MSC-n tanulsz);
  • Tudsz akár heti 3 - 4 napot is dolgozni;
  • Előny még a folyamatban lévő villamosmérnöki/mechatronikai/mérnök informatikus tanulmányok;
  • Elektronikai, mechatronikai alapismeretek;
  • Elektromos alap mérőműszerek és kéziszerszámok készség szintű kezelése;
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban;
  • Előny, de nem feltétel: technikusi végzettség, szakirányú munkatapasztalat, PLC programozási ismeretek, olasz nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Alap órabér: br. 2000 Ft;
  • 3 hónap betanulási idő után órabér emelés, műszaktól függően:

délelőtti műszak 6:00 - 14:00/délutáni műszak 14:00 - 22:00 - br. 3500 Ft

hétvégi délelőtti műszak 6:00 - 14:00/hétvégi délutáni műszak 14:00 - 22:00 - br. 5250 Ft

ünnepnapi délelőtti műszak 6:00 - 14:00/ünnepnapi délutáni műszak 14:00 - 22:00 - br. 7000 Ft

  • Professzionális munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú munkalehetőség;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: junior mérnök