Elektronikus csatorna gyakornok

Közzétéve

Budapest, 13. kerület, Váci út

Szakmai karrier és gyakornoki program

Gazdasági, pénzügyi

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra
Légy részese az MBH START Gyakornoki Programjának, ahol munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva. Magyar Bankholding budapesti csapatának keressük legújabb tagját, gyakornoki pozícióban!

Részletes leírás

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Meetingek kiírása, rajtuk való részvétel, összefoglalók írása;
  • Adminisztratív feladatok;
  • Területi product ownerek munkájának támogatása;

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot, diákmunkát keresel;
  • Minimum heti 24 órát tudsz dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Magabiztos excel tudással rendelkezel;
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez;
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt;

Amit kínálunk:
  • Nagyvállalati környezetben szeretnél valódi tapasztalatot szerezni;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Összetartó csapat;
  • Hosszú távú karrier lehetőség, tanulmányaid befejeztével akár főállású lehetőség;
  • Órabér: br. 2000 Ft;
  • Biztosított képzések, szakmai vagy informális programok, tehetséggondozás;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: Elektronikus csatorna gyakornok