Gyakornok

Közzétéve

Szakmai karrier és gyakornoki program

Gazdasági, pénzügyi

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra

Gondolj már most a jövődre és szerezz szakmai tapasztalatot Magyarország egyik vezető bankhálózatánál, az MBH banknál! Légy részese te is annak a tudatos és magabiztos fejlődésnek, amit képviselnek! Várjuk jelentkezésed Magyarország több bankfiókjába. Náluk több területen is kipróbálhatod magad gyakornokként!

Részletes leírás

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása;
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása;
  • Főállású kollégák mindennapi munkájának támogatása;
  • Lakossági és vállalati számladossziék kezelése;
  • Hitelanyagok kezelése és összeállítása;

Elérhető helyszínek:
  • Salgótarján;
  • Budapest, 13. kerület;
  • Szekszárd;
  • Baja;
  • Kecskemét;
  • Paks;
  • Bonyhád;
  • Kiskőrös;
  • Miskolc;

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot, diákmunkát keresel;
  • Minimum heti 20 órát tudsz dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • Precizitás jellemez, akár párhuzamosan futó feladatok esetén is;
  • Magabiztos felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel a Microsoft Office csomag programjai terén;
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt;

Amit kínálunk:
  • Nagyvállalati környezetben szeretnél valódi tapasztalatot szerezni;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Összetartó csapat;
  • Hosszú távú karrier lehetőség, tanulmányaid befejeztével akár főállású lehetőség;
  • Órabér: br. 2000 Ft;
  • Biztosított képzések, szakmai vagy informális programok, tehetséggondozás;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: helyszín megjelölése + banki gyakornok