Baja - Agrár és Élelmiszeripari Üzletági gyakornok

Közzétéve

Bács-Kiskun, Baja

Szakmai karrier és gyakornoki program

Gazdasági, pénzügyi

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra
Légy részese az MBH START Gyakornoki Programjának, ahol munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva. Magyar Bankholding bajai csapatának keressük legújabb tagját, gyakornoki pozícióban!

Részletes leírás

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Üzleti területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Iktatás, irattározás;
  • Adatrögzítés, szkennelés;
  • Az üzleti folyamatok átlátása, megértése, betanulása;

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot, diákmunkát keresel;
  • Minimum heti 25 - 32 órát tudsz dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • Precizitás jellemez, akár párhuzamosan futó feladatok esetén is;
  • Magabiztos felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel a Microsoft Office csomag programjai terén;
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt;

Amit kínálunk:
  • Nagyvállalati környezetben szeretnél valódi tapasztalatot szerezni;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Összetartó csapat;
  • Hosszú távú karrier lehetőség, tanulmányaid befejzetével akár főállású lehetőség;
  • Órabér: br. 2000 Ft;
  • Biztosított képzések, szakmai vagy informális programok, tehetséggondozás;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: Baja gyakornok