Szerviz adminisztrátor

Közzétéve

Munkavégzés helye

Budapest, 11. kerület

Szakmai karrier és gyakornoki program

IT, műszaki

tapasztalatot igénylő

rugalmas beosztás

irodai környezet

hosszú távú

gyakornok

betanítás biztosítva

adminisztráció

18 év felett

Rövid leírás

Br. 1900 Ft/óra
Informatikai biztonságtechnikával foglalkozó Parnerünk csapatába keressük a legújabb adminisztrátor kollegát! Járulj hozzá Te is a küldetésük sikeréhez!

Részletes leírás

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Szervizekkel való kapcsolattartás;
  • Ügyfélkezelés;
  • Munkafelvétel;
  • Belföldi és külföldi garanciák ügyintézése;
  • Hibás termékek tesztelése;
  • Garancia átvétellel és átadással kapcsolatos ügyintézés;

Téged keresünk, ha

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Elektronikai eszközök alapszintű ismeretével rendelkezel;
  • Angol nyelvtudásod legalább alap szintű szóban és írásban egyaránt;
  • Előny, ha IT területen folytatod tanulmányaid;
  • Heti min. 20 órát tudsz nálunk dolgozni;
  • Előny, de nem elvárás: IT és biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalatok, szervizes tapasztalat, esetleg ismered az Octopus ERP vállalatirányítási rendszert;

Amit kínálunk:

  • Órabér: br. 1704 Ft;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Rugalmas beosztás, szuper fiatalos csapat;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: szerviz