HR generalista gyakornok

Közzétéve

Budapest, 5. kerület

Szakmai karrier és gyakornoki program

HR, munkaügy

rugalmas beosztás

irodai környezet

hosszú távú

gyakorlati hely

betanítás biztosítva

angol nyelvtudást igénylő

adminisztráció

18 év felett

Rövid leírás

Br. 2000 Ft/óra
Légy részese az MBH START Gyakornoki Programjának, ahol munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva. Magyar Bankholding budapesti csapatának keressük legújabb tagját, HR generalista gyakornoki pozícióban!

Részletes leírás

Az alábbi feladataid lesznek:
  • Aktív részvétel a gyakornoki programmal kapcsolatos projektekben;
  • A toborzás-kiválasztás folyamat támogatása: pozíció kiírása, telefonos előszűrés, interjúszervezés, kiválasztásért felelős vezetőkkel való kapcsolattartás;
  • A beléptetési és a kiléptetési folyamat, valamint a szerződéskötések és szerződésmódosítások menedzselése;
  • A hozzád tartozó gyakornokok teljes munkavállalói életciklusának támogatása egészen a beléptéstől, a kilépésig;
  • Szakmai gyakorlattal és szakdolgozattal kapcsolatos ügyintézés;
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer karbantartása, jelenléti ívek kezelése;
  • Állományi listák karbantartása;
  • Projekthez köthetően prezentációk készítése;
  • Diákszövetkezetekkel való szoros kapcsolattartás;
  • A gyakornoki program csapatépítőinek és közösségi programjainak szervezése, koordinálása;
  • Szoros együttműködés a toborzó, onboarding, employer branding csapattal;

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot keresel;
  • Minimum heti 30-32 órát tudsz nálunk dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányod;
  • Jó a szervező és problémamegoldó képességed, logikusan átlátod a helyzeteket több szemszögből is;
  • Proaktív hozzáállás jellemez;
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • Precizitás jellemez, akár párhuzamosan futó projektek esetén is;
  • Magabiztos felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel a Microsoft Office csomag programjai terén;
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt;
  • Kreatív vagy;

Amit kínálunk:
  • Nagyvállalati környezetben szeretnél valódi tapasztalatot szerezni;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Összetartó csapat;
  • Hosszútávú karrier lehetőség;
  • Órabér: br. 2000 Ft
  • Biztosított képzések, szakmai vagy informális programok, tehetséggondozás;

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre.

Leveled tárgya legyen: HR