Állás

HITELEZÉSI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI GYAKORNOK - XI.kerület

2021. 09. 09.
Az alábbi feladatok várnak RÁD:
  • A társaság szolgáltatásainak teljes körű megismerése,
  • Hitelezési – értékesítési kollégák munkájának segítése
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, meglévő szerződések kezelése
  • Limitemelések, csökkentések, felülvizsgálatok előkészítése
  • Szerződések és dokumentáció elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok

Munkaidő:
  • hétfőtől – péntekig, heti 20 – 30 óra minimum, lehet akár napi 5 - 6 órákat is vállalni
  • Kezdés: akár azonnal

Munkával kapcsolatos információk:
  • elvárás: pénzügyi/kereskedelmi szakirányú alapismeretek, office programcsomag felhasználói szintű ismerete, gazdasági szakirányú tanulmányok folytatása
  • előny: releváns munkatapasztalatok ezen a területen

  • előny: nyelvvizsga bármilyen idegen nyelvből
  • a munkához nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyra van szükség
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás
Órabér: Br. 1300 Ft

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a zsuk.virag@job-force.hu email címre, „hitelezési gyakornok” jeligével!

Jelentkezési űrlap

CAPTCHA
Ez a kérdés teszteli, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.