Állás

Talajmintavételi gyakornok

2021. 04. 01.

Segítsd egy környezettani laboratórium napi munkáját talajminta gyűjtéssel és szerezz szakmai tapasztalatot vagy akár tudd le velünk szakmai gyakorlatodat! 😊

Feladatok:

  • Talajmintavétel talajfúróval

  • Talajmintavétel ásott szelvénygödörből

  • Bolygótlan szerkezetű talajmintavétel

  • A mintagyűjtéshez szükséges eszközök felállítása és használata

  • A szakemberek munkájának teljeskörű támogatása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése

  • legyél diák, aki nappali tagozaton tanul (passzív jogviszony esetén 2 éves korig)

  • folytass ehhez köthető tanulmányokat (nem elvárás, de előnyt jelent)

  • érvényes alkalmassági vizsgálat (a beszerzésében mi segítünk! 😊)

  • Nehéz fizikai munkabírása

  • megbízható, szorgalmas hozzáállás

  • precíz munkavégzés

Bérezés:

  • Bruttó 1300 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapesti indulással vidéki helyszínekre (az utazási idő is kifizetésre kerül!)

Beosztás:

  • Heti min. 1 nap vállalása

  • Hétfőtől – Péntekig, 7:00 -16:00

Jelentkezni és érdeklődni Tamásnál tudtok:

  • a papp.tamas@job-force.hu e-mail címen (leveled tárgya TALAJ legyen)

  • vagy facebookon Tamás JF-nél