Állás

Pénzügyi Gazdasági Tanácsadó Gyakornok- Budapest V. kerület

2021. 04. 07.

Pénzügyi Gazdasági Tanácsadó Gyakornok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Cégismertetők írása
  • Szerződések átvitele a dokumentumokba
  • Funkcionális és kockázati elemzések készítése
  • Piacelemzés készítése internetes források alapján
  • Kézi szűrések készítése Amadeussal
  • Kézi szűrések internetes honlapok alapján pl. ingatlanbérlethez
  • Gazdasági elemzések készítése
  • Kész dokumentum átnézése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Amadeus szűrések megrendelőknek
  • Benchmark készítése (angolul is)
  • Segítség az előadások anyagainak összeállításában pl. prezentáció, vázlat
  • Segítség könyvek írásakor :)
  • Szakmai cikkek olvasása, megbeszélése

Téged keresünk, ha
- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, pénzügy-számvitel szakon
erős angol nyelvtudás szóban, és írásban is
- hosszútávon, minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni,
valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Bérezés: bruttó 1300 Ft/óra

Helyszín: Budapest V. kerület