Állás

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI GYAKORNOK - VESZPRÉM

2021. 01. 10.

Fizetés: bruttó 1211 Ft/óra

Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a veszprémi fiókban

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása,

- proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése,

- az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Téged keresünk, ha

- Legalább fél éves gyakorlatot keresel,

- minimum heti 20 órában tudsz nálunk dolgozni,

- nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,

- gazdasági területen tanulsz,

- pénzügyi/számviteli alapismeretekkel rendelkezel,

- a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

 Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

- jó a szervező és problémamegoldó képességed,

- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,

- ügyfél-központúan gondolkozol,

- meggyőző a kommunikációs készséged,

- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,

- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

  • alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.