Állás

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI GYAKORNOK - RÁKOSSZENTMIHÁLY (Budapest XVI) és BLAHA LUJZA TÉR ( Budapest VII)

2021. 01. 10.

Fizetés bruttó 1211 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben, a rákosszentmihályi bankfiókban (1162 Budapest, Rákosi út 128) és a Blaha Lujza téri fiókban

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása,

- proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése,

- az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Téged keresünk, ha

- legalább fél éves gyakorlatot keresel,

- minimum heti 20-25 órában tudsz nálunk dolgozni,

- nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,

- gazdasági területen tanulsz,

- pénzügyi/számviteli alapismeretekkel rendelkezel,

- a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

 Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

- ügyfél-központúan gondolkozol,

- meggyőző a kommunikációs készséged,

- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,

- tudsz alkalmazkodni a Bank kultúrájához.