Állás

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI GYAKORNOK - NYÍREGYHÁZA

2021. 01. 11.

Fizetés bruttó 1211 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben, a nyíregyházi fiókban

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása

- proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése

- az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Téged keresünk, ha

- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,

- legalább fél éves gyakorlatot keresel,

- minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni,

- pénzügyi és számviteli alapismeretekkel rendelkezel,

- a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

 Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

- jó a szervező és problémamegoldó képességed,

- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,

- ügyfél-központúan gondolkozol,

- meggyőző a kommunikációs készséged,

- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,

- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.