Állás

NAGYVÁLLALATI FINANSZÍROZÁSI GYAKORNOK (BUDAPEST XIII)

2021. 03. 28.

Fizetés bruttó 1259 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek
- banki rendszerek alapvető ismerete/ használata, ügyféligény esetén a rendszerekből azonnali információ kinyerése,
- ügyfelek adósminősítéséhez és pénzügyi elemzéséhez adatrögzítés,
- adatgyűjtés webes forrásokból az ügyfelek pénzügyi elemzéséhez,
- Kiemelt Ügyfélkapcsolati Menedzserek és az Értékesítési támogatók napi adminisztrációs munkájának támogatása,
- összesítések, táblázatok készítése,
- lehetőség esetén ügyfél-tárgyalásokon való részvétel,
- magas színvonalú, a bankot képviselő kapcsolattartás nagyvállalati ügyfeleinkkel,
- ügyfeleink napi passzív ügyeinek önálló, felelősségteljes intézése e-mailen, telefonon érkezett kérések alapján,
- kapcsolattartás, ügyintézés banki társterületekkel, tőlük információk beszerzése.

Téged keresünk, ha
- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
- 1 éves gyakorlatot keresel,
- minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni,
- felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) tudással rendelkezel,
valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha
- jó a szervező és problémamegoldó képességed,
- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,
- ügyfél-központúan gondolkozol,
- meggyőző a kommunikációs készséged,
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Küldj önéletrajzot a bakti.vivien@job-force.hu e-mail címre
vagy keresd Vivit, a projektvezetőt
a +36 20 468 0886-os telefonszámon!