Állás

Barista állás egy V. kerületi kávézóban

2021. 05. 03.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • vendégek fogadása
  • kávéfőzés
  • felszolgálás
  • kisebb adminisztrációs feladatok ellátása
  • pénztárgépkezelés

Mennyit kereshetsz ezáltal?

  • br.: 1100 forintot óránként, plusz a borravalóval is számolhatsz!

Mi szükséges ehhez a munkához?

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos aktív vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • megbízhatóság
  • egészségügyi kiskönyv megléte (érvényes tüdőszűrő és orvosi alkalmassági)
  • vendéglátós tapasztalat

Mikor van a munkaidő?

  • a kávézó hétfőtől péntekig 07:00 és 19:00 között van nyitva
  • ez idő alatt rugalmas beosztás szerint 3-4 napot szükséges dolgozni

Hol tudsz elhelyezkedni?

Budapesten, egy V. kerületi hangulatos kávézóban

Kit kereshetsz?

  • Dórit, a projektvezetőt facebookon
  • vagy küldj önéletrajzotklicsu.dorottya@job-force.hu e-mail címre (üzeneted tárgya legyen: KÁVÉZÓ)