Állás

ÜGYFÉLÚT MENEDZSMENT GYAKORNOK - Budapest-XIII

2020. 01. 09.

Fizetés bruttó 1211 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- Részvétel ügyfél életutak (Customer Journey-k) feltérképezésében,

- Részvétel ügyfélhangok elemzésében, az ügyfél fájdalompontok azonosításában,

- Akcióterv kidolgozása a fájdalompontok megszüntetésére,

- Ügyfélélmény növelő akciók támogatása,

- Részvétel vállalati projektekben

Téged keresünk, ha

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,

- Preferáltan gazdasági területen folytatod tanulmányaidat, előny a Gazdálkodási és menedzsment, Marketing, vagy Gazdaságinformatikus (üzleti irányultsággal) szak

- Legalább fél éves gyakorlatot keresel,

- Minimum heti 25-30 órát tudsz nálunk dolgozni,

- Magas ügyfél érzékenységgel rendelkezel,

- Jó kommunikációs készséged van szóban és írásban egyaránt,

- Jellemző rád a probléma fókuszú megközelítés,

- Képes vagy logikusan felépíteni egy komplex gondolatmenetet,

- Képes vagy önálló munkavégzésre,

- Kreatív és nyitott vagy új ügyfélélmény módszertanok megismerésére

Amit kínálunk

- Gyakorlati tapasztalatot Service design, UX design módszertanokban,

- Gyakorlati tapasztalat piackutatási módszertanok alkalmazásában,

- Gyakorlat megszerzése projekt tervek, akciótervek összeállításába, feladatok nyomon követésében,

- Kreatív és változatos feladatok,

- Lehetőség egy jó csapatban dolgozni