Állás

TOBORZÓ - BUDAPEST, ÁRPÁD HÍD

2018. 11. 02.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Telefonos kapcsolattartás
  • Érdeklődők felkeresése
  • Ügyfélszolgálat munkájának támogatása
  • Aktív részvétel az irodai munkafolyamatokban

Mit ajánlunk ezért?

  • br. 1000 Forintot óránként
  • szakmai gyakorlat leigazolását (szakirányú hallgatóknak)
  • előrelépési lehetőséget

Milyen elvárásaink vannak?

  • Felsőfokú tanulmányokat folytass
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezz
  • Könnyen találd meg a közös hangsúlyt diáktársaiddal
  • Hosszútávú együttműködést tervezz Velünk
  • Szerdai, Csütörtöki és Pénteki napon legyél Velünk az irodánkban

Előnyt jelent, ha:

  • Kommunikáció, HR, Jogi vagy Marketing szakon tanulsz
  • Nem az idei éved az utolsó az egyetemen
  • Pörgős személyiséged van

Hol tudsz elhelyezkedni?

  • Budapesti csapatunknál a belváros szívében
    • 1134 Budapest, Váci út 49., DC Offices

Hogyan jelentkezhetsz?

  • Küldd el fényképes önéletrajzodat a horvath.alexa@job-force.hu e-mail címre!
    • Leveled tágya „Toborzó állás” legyen.