Állás

MARKETING GYAKORNOK – BUDAPEST

2018. 02. 16.

Feladatok:

  • munkafolyamatok optimalizálása, prioritások és határidők betartása a marketing menedzserek útmutatása alapján
  • social média felületekre, weboldalakra felkerülő tartalom és applikációk kezelésében, felügyeletében való közreműködés
  • PR aktivitásokkal kapcsolatosan felmerülő szervezési feladatok ellátása, koordinálása
  • rendezvényekkel kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • nyomdai árajánlatok bekérése, kezelése, összegzése, rögzítése
  • marketing menedzserek által kért egyéb szervezési és előkészítési feladatok elvégzése
  • feladatok elvégzésének nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • nyomdai anyagok, céges promóciós/reklám termékek (pólók, shakerek, POS, egyéb) megrendelésének, legyártásának, kiküldésének koordinálása
  • marketing területtel kapcsolatos riportok, kimutatások, prezentációk elkészítése

Megbízási díj: br.: 1100 Ft /óra

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív, nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • felsőfokú tanulmányok marketing vagy kommunikációs területen
  • hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Office programok)
  • kiváló szervezőkészség, önállóság és precizitás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Feladatellátás ideje: heti 25-30 óra

Feladatellátás helye: Budapest, XIII. kerület